Jump to content

Tattoo over de borst


Recommended Posts

Posted

Hallo allemaal,

 

Momenteel ben ik 2 maanden PO en ik wil graag een mini hartje aan de zijkant van mijn borst (hieronder voorbeeld). Kan dit kwaad? Enige wat ik kon vinden op internet waren tepels die getattoeerd werden, dus het lijkt mij gewoon te kunnen. Ik heb de kliniek een mailtje gestuurd maar nog steeds geen antwoord. Misschien dat jullie mij verder kunnen helpen.

 

xxxx

 

 

Pictures visible for members only.

Become a member now.

Posted

Leuk zeg!! Ik denk dat het wel moet kunnen, de tattoo naald gaat niet helemaal door alle lagen van je huid heen dus ik nek dat het de prothese geen kwaad kan doen? Maar goed ik ben geen professional :) 

Posted

Denk ook niet dat het kwaad kan op zich onder normale omstandigheden, de tattoo naald gaat nog geen millimeter de huid in. Ik zou het wel even navragen bij pc en tattoo artist ivm infectiegevaar, je bent in principe nog maar pas po dus ik weet niet of het verstandig is om dat nu al te doen.

Posted

Is geen probleem volgens mij. Hooguit je huid kan wat extra gevoelig zijn en mocht er een ontstekinkje ontstaan, is dat toch alleen in de bovenste huidlaagjes. 

De tattooshop kan je dit ook gewoon vertellen, heeft mijns inziens niets te maken met je prothese en/of je pc :)

 

Mooi idee zeg!

 

xxx

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.