Jump to content

Tessa1981 : 21 mei 2015 : Dr. ? : Wellness Kliniek


Recommended Posts

Posted

Beste,

Ik heb mijn operatie al gehad en moet zeggen dat ik weinig last heb gehad tot nu toe.

Waardoor ik misschien al eens iets meer doe dan mag. Maar 1 wonde voelt zo dik aan is dat normaal? Ik heb gebeld maar ze maakte er niet zoveel uit?

Alvast dank

Tessa

Posted

Hallo allemaal,

Ik ben nu 9 dagen PO en voel me prima. Ik kon eigenlijk na 4 dagen alles weer alleen. Ik heb ook een kleintje van 8 maanden (9kg) die ik toch af en toe moet pakken. Ik probeer hem zoveel mogelijk op mijn heup te zetten. Dat gaat prima alleen heb ik last van 1 litteken dat zo dik aanvoelt en pijn doet. Is dat normaal?

Ik heb nog niks kunnen zien want maandag gaat de band er pas vanaf. Halleluja!!

Moet ik me zorgen maken?

Tessa

Posted

Ik zou vooral oppassen met wat je doet. Doe niet te veel....

Je herstelt maar 1 keer... En wat zijn nou zes weken?

Als je je zorgen maakt om litteken,dan misschien even contact opnemen met je PC. Misschien dan ook meteen even vragen wat wel en wat niet mag :)

Xx BB

Posted

Hee! door wie ben je geopereerd?

meestal is het gewoon dat het wondje aan het helen is, maar als je twijfelt gewoon even je pc bellen!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.