studente Posted April 27, 2014 Posted April 27, 2014 De bikinitop heb ik vorig jaar verkeerd gekocht en ik kwam er na 2 keer dragen erachter dat hij toch echt te klein is. Ik droeg hem met een zwart broekje, die overal bijna te koop is Hij is voorgevormd, ik vind hem zonde om hem te laten liggen en leg liever het geld wat ik ervoor kan krijgen bij een nieuwe top. Bij interesse mag je mij een PB sturen.
studente Posted April 27, 2014 Author Posted April 27, 2014 Zien jullie de foto wel, want ik heb hem toegevoegd maar kan hem niet zien zo. Heeft anders iemand een tip waardoor het toevoegen wel lukt?
marjon_nl Posted April 27, 2014 Posted April 27, 2014 Denk dat je het nog een keer moet proberen, want de foto is voor mij niet zichtbaar
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.