Jump to content

Voorstellen


Mir84

Recommended Posts

Hallo allemaal,

Ik ben een vrouw van 29 jaar en wil al jaren een bv. Omdat ik graag kids in de toekomst wil en bang ben dat mijn borsten daarvan slap gaan worden, weet ik niet of het verstandig is om nu een bv te laten doen of nadat ik uitgezwangerd ben. Ik ken alleen vrouwen die een bv hebben ondergaan nadat ze kids hebben gekregen.

Vrijdag 19 april heb ik een informatief consult bij Beaucare kliniek in Machelen, België.

Groetjes, Mir

Link to comment
Share on other sites

Hoi Mir,

Welkom op het forum :35:

Sja, wat is wijsheid hè...

Beter zou zijn om te wachten tot je uitgezwangerd bent, maar god weet over hoeveel jaar je kinders krijgt, en of dit allemaal wel lukt enz.

Veel meiden zeggen : ik leef nu, en nu wil ik me goed voelen en ik moet zeggen dat daar ook wel een kern van waarheid in zit natuurlijk :35:

Maargoed, je bent hier nu al aangemeld, en als je eenmaal gaat lezen en foto's kijken, dan ben je al 'verkocht' :45:

Dus ik wens je succes met je voornemens ;)

Grtjsss

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.