Jump to content

Even voorstellen


Sian

Recommended Posts

Hoi, ik ben Sian en heb al vanaf mijn 21 jaar borstvergroting en de laatste keer bij Linea Aestetica in Brussel laten doen. Nu heb ik al een jaar erg veel pijn in mijn spieren en rug, ik kan niet zoveel meer lichamelijk en loop bij de reumatoloog. En omdat er zoveel waarschuwingen zijn te vinden hierover, loop ik er serieus over te denken ze te laten verwijderen. Maar ik ben bang dat het daarna heel lelijk is, nu heb ik cupmaat dd soms e.

Dus nu hoop ik hier wat steun of informatie te vinden.

Link to comment
Share on other sites

hoi Sian

Welkom op het forum!

Vervelend dat je reumatische klachten hebt zeg! Uiteraard hoeft dit niet door je implantaten te komen, maar ja, er zijn mensen die beweren dat het wel kan. Het is nooit aangetoond dat het verband houdt, maar je hoort het wel eens idd.

Heel rot.

Hoe het eruit komt te zien.. Geen idee eigenlijk.. Ligt ook aan de rekbaarheid van je eigen huid.

Misschien dat je iets hebt aan de explantatieverhalen hier op het forum!

In ieder geval heel veel succes met nadenken!

xx BB

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.