Jump to content

Recommended Posts

Posted

Lieve dames, 

 

Ik heb in maart 2016 mijn protheses laten plaatsen bij dr weij. Nu heb ik vorige week donderdag een mammografie gehad, tijdens het onderzoek voelde in aan beide borsten me implantaten een soort van "blubberen" echt een super raar gevoel was dit. Verder voelde ik geen pijn en hielt ze rekening ermee dat ik protheses had. Maar het houd me bezig, dat ik dat rare gevoel kreeg tijdens het pletten. Ik heb nu sinds afgelopen dinsdag aan beide borsten een branderig gevoel, het voelt net alsof in tijger balsem erop heb gesmeerd zo vervelend dit.

 

Ik heb contact met me huisarts opgenomen gisteren, en die verwijst me door voor een mri omdat ik ben ben dat er wat gescheurd is tijdens het onderzoek. 

 

Heeft iemand hier ervaring mee? Of is het normaal dat je zo lang na een mammo dit gevoel hebt. 

 

Hele dikke kus sap! 

Posted

Kan je helaas niet helpen, maar jeetje...wat vreselijk naar!

Dat pletten is sowieso vreselijk pijnlijk.

Bij eerdere mammo's geen last gehad van dat geblubber of had je ze toen nog niet?

Posted

@Adriaantje ja ik vond het zelf echt geen pijn doen, pas toen  me prothese dit gevoel gaf, gaf ik een kreun en stopte ze met pletten. Heel irritant, dit want het is niet gelijk begonnen maar nu sinds 3 dagen....ik had me protheses wel tijdens de mammo



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.