SvP Posted December 10, 2014 Posted December 10, 2014 Hoi hoi,vandaag om ik namens mijn vriendin met de volgende vraag:Ze heeft een lege borst, hangt slap en leeg. Daar is ze al zo'n 15 jaar ontevreden mee.Vorige week op consult bij dr. Nio geweest en die gaf het volgende aan:Opvullen met 600cc. 500cc zou ook kunnen, maar dan zou boven wat leegte blijven. (voor de spier)Of een lift zonder prothese, resultaat eigen volume. Maar kans dat het nog wat leeg is.Of een lift met prothese, resultaat een 'perfect' uitgekiemde borst.Wat wil ze bereiken:Een vollere borst, vooral bovenin.Ze wilt geen 'porno borsten', ze is bang voor het effect van eerst borst dan de vrouw aan wie ze vast zitten.Ze heeft 500 en 600cc gepast. Ze kan het makkelijk hebben en ziet er heel natuurlijk uit. Het bleek ook goed overeen te komen met haar jeugdige borsten. Maar zelf vond ze het aardig groot. En is bang dat men het straks heel goed gaat zien dat ze geopereerd is. Dit wilt ze liever niet.Ze heeft een datum geprikt, namelijk de 22e van deze maand (december) maar ze is in dubio.. Prothese van 600.. alleen opvulling of een combinatie van beide.Wie van jullie heeft hier ervaring mee?wat is je ervaring, hoe maakte je die keuze e.d.B.v.d.
best_boobie Posted December 10, 2014 Posted December 10, 2014 Ik denk.... geen lift (tenzij ze erge hang heeft, waarbij tepels naar beneden wijzen) maar wel opvullen met 600 cc. Zo krijgt ze maximale vulling, zonder porno-look. Als ze gaat liften, met 500 of 600 cc, dan zal de bolling bovenop meer worden, en dan krijgt ze niet het effect dat ze graag wilt, denk ik... Maar dit is echter maar mijn mening.. Heeft ze voorbeeldfoto's meegenomen naar Nio? Zodat ze precies kan laten zien wat ze wil? Ik denk dat Nio dan wel kan inschatten wat goed voor haar is xx BB
SvP Posted December 11, 2014 Author Posted December 11, 2014 Hierbij de foto van hoe het er nu bij 'hangt'.Wat denken jullie en wat zijn jullie ervaringen?
best_boobie Posted December 11, 2014 Posted December 11, 2014 Ik vind het op het randje.. Als ze haar borsten mooi vindt, zoals ze nu zijn, maar enkel wat vulling mist, dan zeker alleen maar vulling. Wil ze echter toch weer wat prontere borsten, zonder de angst dat ze misschien over een jaar of 5 nog meer hangen (want het extra gewicht zal ook zijn werk doen) dan moet ze toch waarschijnlijk wel kiezen voor de lift... Het is een afweging die ze zelf moet maken ben ik bang... het hoeft niet persé porno te worden met een lift erbij he!! Als ze ze laat liften, kan ze ook wel een high profile nemen, ipv die 600 extra high profile.. Dan is er niks pornos aan, en heeft ze mooie pronte borsten, met natuurlijk volume xxx
SvP Posted December 11, 2014 Author Posted December 11, 2014 Ik vind het op het randje.. Als ze haar borsten mooi vindt, zoals ze nu zijn, maar enkel wat vulling mist, dan zeker alleen maar vulling. Wil ze echter toch weer wat prontere borsten, zonder de angst dat ze misschien over een jaar of 5 nog meer hangen (want het extra gewicht zal ook zijn werk doen) dan moet ze toch waarschijnlijk wel kiezen voor de lift... Het is een afweging die ze zelf moet maken ben ik bang... het hoeft niet persé porno te worden met een lift erbij he!! Als ze ze laat liften, kan ze ook wel een high profile nemen, ipv die 600 extra high profile.. Dan is er niks pornos aan, en heeft ze mooie pronte borsten, met natuurlijk volume xxx Ik ga het haar doorgeven.. Bedankt! Mochten er nog meer met ervaring meelezen, die zoiets hebben laten doen. Dan hoor ik het graag. Ps.. ik moest nog even toelichten.. om onherkenbaar in beeld te blijven heeft ze de foto zo veel bijgesneden, dat ze zelf aangaf dat ze nu wel iets groter lijken dan wanneer je het gehele plaatje ziet.
Guest Posted December 11, 2014 Posted December 11, 2014 Ik heb mijn borsten ook laten vullen en ben daar erg tevreden over. Mijn protheses zijn 535cc uhp. Als ze niet laat liften zou ik inderdaad wel uhp nemen zeker als ze juist dat volume boven wil hebben. Ik had denk ik nog wel meer ruimte om te vullen, maar omdat mijn borsten smal waren is er gekozen voor 535cc. Als ze vragen heeft dan hoor ik het wel
Birdie Posted December 11, 2014 Posted December 11, 2014 Hoi,Mijn voorsituatie is denk ik wel enigszins vergelijkbaar met de hare. Ik ben bij Nio, v Selms en vd Weij geweest voor een intake. Nio gaf aan dat ik inderdaad ook een vergroting zonder lift zou kunnen doen, maar dan moest de prothese wel veel groter worden dan ik wilde, met 250 zit ik al op een E-cup. Bovendien was ik bang dat ik dan vooral grote hangende borsten zou krijgen. Anders adviseerde hij een lift met implantaat achter de spier. Hij zou dan eigen weefsel weghalen en een groter implantaat plaatsen om zo een dubbel bubble te voorkomen.Uiteindelijk heb ik gekozen voor een lift met prothesen bij vd Weij. De borsten die ik hier heb gezien van zijn hand vond ik erg mooi. Hij was bovendien de enige die op basis van een meting aangaf dat ik de prothese voor de spier zou kunnen krijgen, terwijl de andere twee artsen op het oog adviseerden om achter de spier te plaatsen vanwege te weinig weefsel. Het advies van Nio om eigenweefsel te vervangen door een prothese vond ik een beetje eng en ik heb later begrepen (van vd Weij) dat ervaring met reconstructie-borsten leert dat daar bijna altijd kapselvorming van komt. Mijn advies: maak afspraken bij verschillende artsen. Ze zeggen allemaal toch net iets anders en dat helpt je om een completer beeld te krijgen. Oja, ik ben overigens superblij met het resultaat!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.